profigroup.cz

Případová studie
profigroup.cz

Firma PROFIGROUP.cz poskytuje stěhovací a vyklízecí služby v Praze a Středočeském kraji již od roku 2005. Své klienty získává především příznivou cenou a širokou nabídkou doplňkových služeb. S tisíci úspěšnými přepravami ročně tak získal loajalitu svých zákazníků a obsadil úctyhodnou pozici na českém trhu.

Cílem spolupráce bylo zvýšení množství poptávek stěhování z vyhledávačů. Pro klienta jsme vypracovali SEO analýzu webu, analýzu klíčových slov a analýzu konkurence. Na základě analýzy jsme provedli on-page úpravy webu a zaměřili se na strategii linkbuildingu. Pro klienta jsme dále zajistili: obsahový rozvoj webu, obsahový / publikační plán, komplexní linkbuilding a copywriting.

Se společnosti PROFIGROUP spolupracujeme od roku 2014 do roku 2015. Po uplynutí prvních 6 měsíců jsme se v rámci SEO dopracovali k úctyhodným výsledkům.

Povedlo se nám dosáhnout

88 %

Zvýšení organické návštěvnosti z vyhledávačů.

104 %

Zvýšení počtu nových uživatelů z vyhledávačů

134 %

Zvýšení počtu poptávek odeslaných skrze online formulář.

profigroup.cz

Co o nás řiká klient

Pro naší firmu Profigroup jsme hledali spolehlivého partnera na poli internetového marketingu a v týmu MEDIAUNIT jsme jej našli. I díky jejich práci se nám podařilo navýšit povědomí o naší firmě do širšího okruhu veřejnosti. S povděkem kvitujeme příjemnou a vstřícnou komunikaci, včetně poskytování odborných rad. Při ohlédnutí zpět je zřejmé, že práce týmu MEDIAUNIT nese své ovoce.

Lukáš Ježek
Lukáš Ježek
Jednatel společnosti PROFIGROUP.cz

Napište nám a začněte úspěšně podnikat

Využijte bezplatnou nezávaznou konzultaci

Chci konzultaci zdarma

Kontaktujte nás

+420 739 437 792 info@mediaunit.cz

Nebo nás navštivte

MEDIAUNIT.cz s.r.o
U Výstaviště 138/3
Praha 7 – Holešovice
170 00

Sledujte nás také