fajnparking.cz

Případová studie
fajnparking.cz

Web PARKOVANI-U-LETISTE-RUZYNE.cz nabízí parkování u letiště Václava Havla v Praze. Aktuálně společnost FAJN SERVICE s.r.o. patří mezi nejvýhodnější parkoviště u letiště a ročně tak uspokojí přes 6000 cestujících letecky.

Pro klienta jsme zajistili SEO analýzu webu, vyhodnocení konkurence a analýzu klíčových slov. Na základě analýzy jsme provedli potřebné úpravy webu a následnou on-page optimalizaci a dosáhli lepších pozic v organických výsledcích vyhledávání Připravili jsme komplexní SEO strategii, která zahrnuje: obsahový / publikační plán, komplexní linkbuilding a copywriting.

Dále jsme se podíleli na správě PPC kampaní a ve spolupráci s klientem aktivně rozvijeli marketingovou strategii.

Se společnosti FAJN SERVICE s.r.o. spolupracujeme již od ledna 2012. V roce 2015 (oproti roku 2014) jsme se v rámci SEO dopracovali k úctyhodným výsledkům.

Povedlo se nám dosáhnout

185 %

Zvýšení organické návštěvnosti z vyhledávačů.

14 %

Zvýšení konverzního poměru webových stránek.

225 %

Zvýšení počtu poptávek odeslaných skrze online formulář.

fajnparking.cz

Co o nás řiká klient

Dobrý den, jmenuji se Michael, jsem majitelem dvou parkovišť v Praze na Ruzyni. S MEDIAUNIT spolupracujeme už přes dva roky, spravují pro mne troje webové stránky i cílenou PPC reklamu. Zaměstnanci jsou zodpovědní a spolehliví – je znát, že je „hlad“ po práci žene vpřed. Komunikace s nimi byla vždy nad očekávání pozitivní a hlavně okamžitá. Ačkoliv se nám při spolupráci vyskytlo několik horkých chvilek, vše se nakonec zvládlo beze stresu a diplomaticky, konečným výsledkem byl vždy růst návštěvnosti a vzkvétající obchod. Je také třeba říci, že cena poskytovaných služeb rozhodně odpovídá kvalitě. Jednoznačně doporučuji.

Michael Ufland
Michael Ufland
FAJNPARKING.cz

Napište nám a začněte úspěšně podnikat

Využijte bezplatnou nezávaznou konzultaci

Chci konzultaci zdarma

Kontaktujte nás

+420 739 437 792 info@mediaunit.cz

Nebo nás navštivte

MEDIAUNIT.cz s.r.o
U Výstaviště 138/3
Praha 7 – Holešovice
170 00

Sledujte nás také